Кедровий Світ: Кедрова олія та косметика «Мегре» в Україні
Наші
телефони
Графік
роботи
10:00 - 18:00 (Пон-П'ят)
10:00 - 16:00 (Суб)

Книга В.Мегре «Анастасія» (укр.)

  • Наявність: В наявності
120.00 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Опис

Ця книга розповідає про незвичайну жінку, яка володіє даром зцілення душі та тіла людини і знаннями про світобудову. Автор, який був тоді успішним бізнесменом, зустрів її в далекому 1995 році в глибині сибірської тайги.

Рід Анастасії живе в кедровому лісі протягом тисячоліть і зберіг знання, які сучасні люди давно втратили. Взаємодія їх з навколишнім тваринним світом нагадує відносини людини з домашніми тваринами.

Анастасія розповіла автору як раціонально спілкуватися з рослинами на земельній ділянці чи на дачі, як оздоровлювати свій організм природним шляхом, як дати дітям можливість розкрити свої природні можливості, вирости здоровими і щасливими.

А ще Анастасія стверджує, що сьогоднішні люди здатні повернути первозданний рай на Землі, і дає поради як це можна втілити в реальність!

Деяких людей ця книга дратує і викликає в них викид негативних емоцій — іноді так реагують навіть ті, хто її взагалі не читав, а тільки десь щось чув про неї. Іншим людям книга лягає на душу, а комусь дає можливість знайти відповіді на актуальні питання або навіть змінити пріоритети свого життя, ставлення до родини, дітей, природи, Всесвіту...

Багато читачів запитують: чи існує Анастасія насправді? — «Я існую для тих, для кого існую», — відповіла вона в тайзі Володимиру. Напевно, кожен може відповісти для себе на це питання тільки самостійно.

Книги В.Мегре серії «Дзвінкі кедри» перекладено вже 20 мовами світу, загальний тираж серії перевищує 20 мільйонів примірників!

Навіть якщо Ви колись читали книгу російською, в українському перекладі, можливо, вона сподобається вам ще більше і відкриє приховані грані.

Ця книга може бути дуже актуальною для молоді, яка недостатньо володіє російською мовою, або для тих українців, які хотіли б читати книги рідною мовою.

Зараз в умовах світової кризи та пандемії багато читачів можуть знайти для себе в цій книзі важливі ідеї та поради як змінити на краще своє життя, створити щасливе майбутнє для своїх дітей.

У порівнянні з попередніми російськими виданнями українська книга містить два нових розділи («Зоряна жінка» і «Перебудова»), додані автором в 2014 році, а також багато виправлень в тексті.

Видання має гарну тверду обкладинку, подарунковий формат, якісний папір, 192 сторінки.

Гарного Вам читання!

А на Землі бути добру!

Рекомендовані товари

Доставка та оплата

Доставка Новою Поштою, УкрПоштою та іншими перевізниками

Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Терміни доставки інших операторів можуть бути довшими.

Готівкою або карткою (тільки для Нової Пошти)

Оплата готівкою чи карткою при отриманні товару у відділенні (післяплата).
Увага: Додатково ви сплачуєте за зворотний переказ коштів - 20 грн. + 2% від суми.

Оплата на картку або банківський платіж

Оплата замовлення на карту Приват Банку або на розрахунковий рахунок за реквізитами.
Доставка товару можлива після підтвердження вашого платежу.

Відгуки

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано 
 Добре