Працюємо
Пн-Пт: 9.00 - 18.00


Доставка

Ми доставляємо Вам замовлення кур'єрскою службою "Нова пошта".

Можлива оплата при отриманні або попередня оплата.

Умови доставки

Вартість доставки 

Вартість доставки "Новою поштою" по передплаті становить від 35 грн. (по Києвській області) та від 40 грн. для решти України. За післяплату "Нова пошта" бере додаткових 22 грн. + 2% від суми переказу.

Місце доставки

Доставка відбувається в будь-яке відділення "Нової пошти" протягом 1-3 робочих днів. Зазвичай вже наступного робочого дня Ви можете отримати замовлення в своєму населеному пункті.

Коли можлива доставка?

Час доставки узгоджується з менеджером з продажу, який обов'язково зв'яжеться з вами відразу після того, як ви розмістите своє замовлення.

Увага! Неправильно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса можуть призвести до додаткової затримки, зайвих клопотів та витрат! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

Ми обробляємо ваші замовлення щодня з 9:00 до 18:00 години, а в суботу з 10:00 до 14:00. Відправка здійснюється залежно від часу розміщення замовлення, наявності товару на складі та узгодження оплати:

- якщо замовлення підтверджене менеджером з продажу до 12:00, товар  відправляємо цього ж робочого дня;

- якщо замовлення підтверджене менеджером з продажу після 12:00, товар може бути відправлений наступного робочого дня.

Image description

Умови повернення товару

Image description

Повернення товару, придбанного в інтернет-магазині, відбувається згідно умов, регламентованих "Законом про захист прав споживачів".

Увага! Просимо вас пам'ятати, що всі споживчі властивості товару, що купуєте, Вам слід уточнювати у нашого менеджера з продажу до моменту покупки товару. В обов'язки працівників Служби доставки не входить здійснення консультацій і коментарів щодо споживчих властивостей товару.  В момент доставки замовленого вами товару перевіряйте комплектність доставленого товару, відповідність товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень.

У випадку виникнення питань, побажань і претензій звертайтеся до нас за наступними координатами: